Kariéra

Hledáme pracovníky na pozice:

  • Operátor lesní frézy, (traktorista) lokalita jihomoravský kraj (Brno a okolí). Práce na hlavní pracovní poměr.Více informací na tel. čísle 602 932 289.
  • Lesník pro pěstební činnost pro oblast Kunžak, Smrčná, Landštejn (Český Rudolec) a okolí. Bližší info pan Jiří Kadlčák, mob. 724 155 043, e-mail: kadlcak@lescus.cz.
  • Pracovník pro těžbu dřeva – práce s motorovou pilou. Praxe nutná. Nabízíme výborné platové podmínky. Možnost i na OSVČ. Bližší info – pan Mužík , mob. 602 586 145.
  • Lesník pro oblast Bruntál, nutné lesnické vzdělání,nástup ihned. Bližší info pan Klíč,  mob. 774 666 422, e-mail: klic@lescus.cz.
  • TECHNIKA (TECHNIČKU) MVO PRO VÝROBNÍ ÚSEK SPOLEČNOSTI– minimálně SŠ lesnického nebo ekonomického zaměření– výborná znalost práce v prostředí MS Office– ochota učit se novým věcem, flexibilita

          – zkušenost s veřejnými zakázkami výhodou

          – zkušenost práce s oborovým SW SeiWin, úlohou MVO, případně znalost práce s sw ProPla výhodou

           – místo výkonu práce Cetkovice, nástup možný ihned

SPRÁVCE VOZOVÉHO PARKU SPOLEČNOSTI

Náplň práce

Zajišťování provozních a technických záležitostí celého autoparku společnosti – vedení provozní a technické evidence, servisu, povinné výbavy apod.

Spolupráce při vyřizování pojistných událostí souvisejících s autoparkem společnosti.

Sledování a evidence nákladů služebních automobilů.

Skladová evidence náhradních dílů.

Požadujeme

SŠ (technického směru výhodou), uživatelskou znalost MS Office, praxe na obdobné pozici výhodou, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič, ŘP sk. C výhodou), samostatnost a proaktivní přístup k práci

kontakt: zemankova@lescus.cz, tel.: 602 413 947

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI (PRACOVNÍKA)

Náplň práce

Pomocné práce v účetním a výrobním oddělení.

Administrativní podpora výrobních procesů společnosti, dotačních žádostí, smluv, správa archivu dokumentů a další činnosti dle požadavků vedení společnosti.

Požadujeme

SŠ (ekonomického nebo lesnického směru výhodou), znalost MS Office pokročilá, psaní na PC všemi deseti, ŘP sk. B aktivní řidič, pečlivost a snaha učit se novým věcem.